Social media – Zbuduj pozytywne relacje!

Prowadzisz firmowy profil na Facebooku? Z pewnością. Dziś są tam wszystkie firmy, które liczą się w sieci. Publikuj w mediach społecznościowych profesjonalny content. Zleć jego przygotowanie naszej agencji. Profil w mediach społecznościowych to nie tylko zdjęcia – to przede wszystkim tekst. Dla naszych klientów opracowujemy zawartość zakładki „Informacje”, a także przygotowujemy gotowe treści, które można umieszczać we wpisach. Content możemy opracować na podstawie przesłanych wskazówek. Z przyjemnością sami zaproponujemy też coś ciekawego. Tworzymy wpisy, które pozytywnie wpływają na wizerunek marki, promują produkty i są atrakcyjne dla odbiorców. Z nami prowadzenie social mediów staje się łatwiejsze!

Ile kosztuje content na Facebooka? Z pewnością mniej niż czas, który poświęcasz na jego przygotowanie. Zobacz nasz cennik i promuj się skuteczniej!

Dlaczego warto inwestować w profesjonalne wpisy do social mediów?

  • Zyskujesz wartościowy content
  • Inwestujesz w teksty o charakterze perswazyjnym
  • Wpisy są skuteczne i zachęcają do aktywności
  • Budujesz pozytywny wizerunek marki
  • Zyskujesz nowych klientów 

Jak przebiega praca nad wpisami na Facebooka?

Jesteśmy naprawdę kreatywni. Z social mediami mamy do czynienia od lat. Dzięki temu jesteśmy pełni pomysłów na wartościowe wpisy na Facebooka. Content do social mediów profilujemy pod kątem grupy odbiorców, tak aby miał jak największą skuteczność. Oczywiście dostosowujemy go również do specyfiki branży i firmy. Z przyjemnością nawiążemy współpracę zarówno z markami,  stawiającymi pierwsze kroki w mediach społecznościowych, jak i z firmami, szukającymi agencji, która odciąży je w kwestii publikacji. Wpisy przygotowujemy w formie praktycznych pakietów, obejmujących określoną ilość tekstów. Realizujemy własne pomysły na atrakcyjne wpisy Facebooka lub opracowujemy content zgodny ze wskazówkami inwestora. Teksty przygotowujemy w dogodnych terminach. Nie trać więcej czasu na prowadzenie Facebooka. Wykorzystaj go na rozwój swojej firmy, a my zajmiemy się budowaniem pozytywnych relacji!