Mailing – Tworzymy wiadomości, które przykuwają uwagę

Email marketing cieszy się dużą popularnością. Nawiązanie relacji z klientami za pośrednictwem maila to najlepszy sposób do zaproszenia ich do ponownych zakupów. Jak powinien wyglądać skuteczny mail? Musi przykuwać uwagę i wyróżniać się w gąszczu innych wiadomości. Jego czytanie powinno zająć tylko chwilę. To krótki czas, który trzeba wykorzystać efektywnie – na zachęcenie czytelnika do działania. Maile marketingowe tworzymy kompleksowo. Przede wszystkim zajmujemy się przygotowaniem efektownego contentu. Na życzenie klienta możemy też opracować atrakcyjną grafikę, a nawet zająć się realizacją kampanii email marketingowej.

Planujesz kampanię email marketingową? W King Content stworzymy wiadomość, która wzbudzi konwersje. Jesteś ciekawy, ile kosztuje napisanie efektywnego maila? Zerknij do naszego cennika.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny e-mail marketing?

  • Dobra wiadomość to wysoka liczba konwersji
  • Emaile to najlepszy sposób na utrzymanie kontaktu ze stałymi klientami
  • Ciekawy email buduje pozytywne relacje
  • Wiadomości promujące nowe publikacje na blogu zwiększają liczbę wejść na stronę 

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

W King Content jesteśmy po to, by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Napisz czego potrzebujesz, a stworzymy skuteczną treść. Podejmujemy się zarówno realizacji pojedynczych zleceń, jak i przygotowujemy teksty cyklicznie. W przypadku stałej współpracy dopuszczamy możliwość negocjowania cen. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy. Postaw na dobry content. Stwórz kampanię email marketingową, której budżet zwróci się wielokrotnie!